Сьогодні, 8 січня неподалік від Тегерану розбився український літак  Boeing 737, загинуло 176 людей, 11 з них українці.

Про це інформує "OBOZREVATEL".

Проте експерт із міжнародних питань Андрій Бузаров повідомив, що планував повертатися  з конференції до Києва  цим фатальним рейсом, але поміняв квиток на 9 січня.

Він повідомив журналістам, що після авіакатастрофи небо над Тегераном не було закрите, оскільки його іноземні колеги  з Франції, Німеччини, Фінляндії, Норвегії, Польщі  змогли повернутися до себе додому без будь - яких проблем.

Експерт зазначив, що рейс Тегеран - Київ- Тегеран користується неабиякою популярність серед пасажирів, зокрема - іранці.

Як відомо чимало громадян Ірану навчаються та живуть в Україні, дехто ж використовує цей цейс як транзит до Європи або інших країн, наприклад на борту літака, який розбився був громадянин Канади.

Крім того,  Бузаров підмітив, що авіакатастрофу змогли зняти на відео жителі невеликого містечка, поблизу якого і сталася трагедія.

Як повідомляється вони говорили, що помітили спалах, коли літак , ще був у повітрі.

Український експерт наголосив, що зараз виникло чимало різних версій подій, але жодна з них поки що не має офіційного підтвердження.

Також Бузаров прокоментував версію, що український літак був збитий ракетами: "Як він міг бути збитий, якщо ракети, які були спрямовані в бік американських баз в Іраку, випускалися в принципі з інших міст, не з Тегерана? І час не збігався. Це все потрібно вивчати", – наголосив чоловік.

Варто зазначити, що компанія МАУ скасувала усі рейси до Тегерану на невизначений термін.

Як писав "Вголос", усміхнені та щасливі: опубліковано останнє фото екіпажу українського літака, котрий впав у Ірані.