Колишній народний депутат України від Партії регіонів Володимир Струк, який  відкрито підтримує терористів "ЛНР" і відстоює ідеали "русского міра", відправив дочку жити в США.

Про це написав у своєму Telegram-каналі український журналіст Денис Казанський. передає "Обозреватель".

"Так-так, в ту саму Америку, яка нібито влаштувала Майдан і змушує Україну воювати проти РФ", – відреагував він.

Стало відомо також, що Карина Марченко-Струк проживає в Маямі (Флорнида) Дівчина часто ділиться в мережі фотографіями свого розкішного життя і показує сім'ю.

Там вона народила вже двох дітей. За законодавством США, вони автоматично отримали американське громадянство.

За словами Казанського, Струк розповідає "лохам, що треба "захищати символи перемоги" і пам'ять про "Велику вітчизняну війну", а його внуки будуть вивчати історію за американськими підручниками, в яких такі поняття як "Велика Вітчизняна Війна" взагалі відсутні. Проте, розповідається про пакт Молотова-Ріббентропа, а СРСР зображується як "імперія зла".

Казанський зазначив, що фанати "русского міра" діють по вже відпрацьованому шаблону.

"Чужим людям – совок, "Л/ДНР" і страшилки про "криваву НАТУ". Собі – кращі пляжі Америки, вілли в Альпах, рахунки в швейцарських банках. Навіщо придумувати щось нове, якщо це працює?" – обурився він.

Як писав "Вголос", український співак Павло Зібров потрапив у скандал через фото з колишнім нардепом від «Партії регіонів» і сепаратистом Володимиром Струком. Його звинувачують у співпраці з «ЛНР» у 2014 році.