До Служби порятунку повідомили про загоряння сухої рослинності на полі, що поблизу с. Вільня Коростишівського району. Про це сповістили стурбовані місцеві жителі, бо через суху вітряну погоду вогонь швидко наближався до їхніх осель, інформують в Держслужбі надзвичайних ситуацій.

Правоохоронці встановили, що на відкритій території горить сухостій на площі біля 4 га та вогонь встиг перекинутися на крайнє приватне домоволодіння. Зусиллями рятувальників пожежу було ліквідовано. Вогнем знищено 4 га сухотрав’я, напівзруйнований житловий будинок та дві господарські будівлі на загальній площі 114 кв. м.

До ліквідації загоряння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця пожежної техніки.

До того ж, за минулу добу рятувальники ліквідували 11 загорянь сміття на загальній площі біля 0,75 га. П’ять таких пожеж сталося в обласному центрі, по дві в Бердичівському та Житомирському районах та ще по одній в м. Малин та Олевському районі.

Рятувальники закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій та не розводити багаття у вітряну погоду.

Як повідомлялося, на Львівщині мешканці масово палять суху траву.