«Борис Григорович Возницький щорічно відкривав захід і дуже хотів відновити дитячу галерею, яка була знищена на Соборній. Він був не лише нашим патроном, але й нашим натхненником і тому ми наше полотно присвячуємо світлій пам’яті Бориса Григоровича», – зазначила куратор проекту Ольга Михайлюк. 

Раніше акція носила назву «Спортивний Львів очима дітей». «Ніхто із спортсменів і тих, хто керує Євро не зацікавився нашою тематикою, відтак ми вирішили змінити тему. Таку ініціативу діти та вчителі прийняли із захопленням і сказали, що постараються зробити панно ще цікавішим», – сказала Ольга Михайлюк.

Полотно діти малюватимуть впродовж усього фестивалю. Паралельно проходитимуть майстер-класи на базі львівської Дитячої школи народних мистецтв: сакральне мистецтво, кераміка, скульптура, ткацтво. Також під час фестивалю працюватимуть різноманітні виставки та відбуватиметься низка заходів. 

Монументальну композицію заввишки 1,8 метра діти розпочнуть малювати вже завтра о 10 ранку на території Палацу Потоцьких і завершать 1 червня. До українських дітей долучаться також однолітки із Росії, Білорусії та Польщі. 

«Ця композиція – найбільший у світі пленерний малюнок на полотні, виконаний під відкритим небом, може бути занесеним до книги рекордів Гінеса. Він прикрасить фасад приміщення Палацу Мистецтв», – говорить Ольга Михайлюк.