За його словами, підвівши рекордні підсумки, цього року Свято Пампуха в своїх масштабах зросло більше ніж удвічі.

«Протягом трьох днів площу Ринок відвідало понад 100 тис. львів'ян та гостей Свята.

Спеціально до Свята Пампуха майстри-звіздарі створили рекордну у Львові Різдвяну Зірку. Чотириметровою красунею можна було милуватись протягом усіх різдвяних свят.

У «Пампуховій хаті» з’їли понад 50 тис. пампушків. Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком або з шоколадом – найрізноманітніші види цих пампушків можна скуштувати в одному місці.

«Львівська різдвяна пошта» відправила 4,5 тис. різдвяних листівок у різні куточки світу: Бразилію, Мексику, Італію, Іспанію, Німеччину, Чехію, Росію, Польщу та інші країни нашої планети. До їх створення долучились відоме Art Atelier Voytovych, львівський художник Мар'ян Пиріжок та шаржист з Коломиї Ігор Бежук.

Свято безкоштовно пригощало усіх охочих понад 6 000 пампушками.

У фінал «Конкурсу господинь» увійшли чотири господині з фірмовим рецептом пампушка. Перемогла 16-річня Оля Овсінська, яка здобула звання «Найкраща господиня 2013 року» та головний приз – хлібопічку.

Перемогу за найшвидше поїдання пампушків здобув львів’янин Олег. Він зумів пройти у фінал, де за 3 хв. упорався з трьома пампушками. Новий «Пампухоїд-2013 року» отримав приз – величезний кошик ковбаси.

На головній сцені Свята Пампуха виступив 31 вертеп, всі вони взяли участь у «Конкурсі на найкращий вертеп». Перше місце здобув вертеп «Три перлини для Ісуса» від УДЮМКу Сихівського району та Марійської дружини ЦРПБ.

У «Конкурсі ангелів та чортів» обрали «наймилішого ангела» – 4-річну Софійку від вертепу Фонду Святого Володимира та «найгіршого» чорта – 20-річного Юрія з «Антикризового вертепу» від Студентського братства ЛНУ ім. І. Франка та Студентського братства Львівщини», – розповів він.