Колишній хірург-травматолог та епідеміолог, який спеціалізується на інфекційних захворюваннях та охороні здоров’я, Джозеф Райан зазначив, що Всесвітня організація охорони здоров'я докладає максимум зусиль, аби усі країни змогли отримати вакцину проти коронавірусу.

Відповідну заяву він зробив під час пресконференції ВООЗ.

"Тож, коли ми починаємо дистриб'юцію вакцини проти коронавірусу, коли ми говоримо, що вакцинація медичних працівників - це пріоритет, чи це означає лише деякі медпрацівники чи всі, коли ми говоримо, про людей старшого покоління та осіб, які є більш вразливими перед коронавірусом, чи маємо ми на увазі всіх людей чи лише осіб, які проживають розвинених країнах. Ми маємо поставити собі низку запитань під час святкового періоду", - наголосив експерт.

Райан також зазначив, що ВООЗ докладає максимум зусиль, щоб допомогти людям у всіх країнах, які належать до груп підвищеного ризику, людям, які є найбільш вражливими перед вірусом

Він зауважив, що необхідно виконати цю обіцянку, оскільки в іншому випадку нам не вдасться побудувати світ, який ми прагнемо.

"Ми хочемо створити більш чесний, більш справедливий світ, світ який буде боротися з кліматичними змінами та розділяти відповідальність за певні рішення. Це перша можливість продемонструвати, що можна співпрацювати чесно та справедливо. Ми маємо слідувати етичним принципам", - підсумував епідеміолог.

Читайте більше актуальних новин України та світу: