Олег Панькевич, відповідаючи на запитання журналістів, висловив незадоволення коментарями голови Держмитслужби Ігоря Калєтніка, які прозвучали після прийняття Львівською облрадою звернення про відставку Калєтніка з займаної посади.

«Калєтнік натякає на речі, які не є підтверджені. Вважаю, що державний службовець такого рівня не має права робити такі заяви», – підкреслив голова облради.

Натомість депутати Львівської облради у зверненні до керівництва держави щодо звільнення Калєтніка з посади висловили свою позицію на підставі конкретних фактів, зазначив Олег Панькевич. Голова Львівської облради також додав, що депутати планують і надалі викривати факти контрабанди на митниці.

У той же час Олег Панькевич не зміг відповісти на запитання журналіста Вголосу про те, чи комплексна перевірка, яка зараз триває на Львівській митниці, не є актом помсти Ігоря Калєтніка Львівщині за критику. Як виявилось, голова облради, який щойно обурювався звинуваченнями голови Держмитслужби в бік депутатів облради, просто не знав про цю перевірку.

«Зараз перевірка відбувається на митниці?», - здивовано запитав очільник обласної ради.

«Можливо, і так. Можливо, це є реагування на певні наші дії. Але ми хочемо результату, ми хочемо зміни ситуації у цій галузі і в інших галузях», - таки відповів Олег Панькевич.