Про це йшлося на засіданні президії Львівської обласної ради сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич проінформував, до нього надійшли листи від голови Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала та голови ЛОДА Михайла Костюка з проханням розглянути питання про підготовку та обладнання приміщень для роботи дільничних виборчих комісій, а також забезпечення їх охороною.

Президія прийняла рішення внести це питання до порядку денного наступної сесії.

Крім того Олег Панькевич звернувся з листом до голови Львівської ОДА Михайла Костюка, у якому просить вчасно надати пропозиції до проекту рішення, фінансове обґрунтування видатків на проведення виборів та пропозиції щодо уточнення показників обласного бюджету на 2012 рік, якщо в цьому буде необхідність.

У листах до обласної ради сказано, що у Львівській області створено 2152 виборчих дільниці та встановлено вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування. Приміщення, що надаються дільничним виборчим комісіям для забезпечення їх роботи, повинні мати не менше 2 робочих кімнат. При цьому площа кімнати для проведення засідань комісії повинна бути не менше 50 кв. м, іншої кімнати - не менше 20 кв. м.

Нагадаємо, чергова сесія Львівської облради відбудеться 12 вересня.