Як інформує прес-служба ЛОР, у своєму виступі очільник Львівщини сказав:

Шановна українська громадо!

У цей день, 21 рік тому, з Актом проголошення Незалежності відбувся тріумф вищої історичної справедливості – Україна стала вільною.

Це було наслідком боротьби та титанічних зусиль багатьох поколінь українців, які заради нашої свободи боролися і жертвували своїм життям.

Тому передусім мусимо пам'ятати про українських Героїв і берегти Українську державу для майбутніх поколінь.

Адже сутність, серцевина державної Незалежності – це своя влада, своя власність і своя гідність на своїй землі. Без влади нація не має прав, без власності – засобів для самореалізації, а без гідності - у нації атрофується воля до життя.

Ми мусимо повернути нації владу в державі, а народові  - власність і гідність.

Не можна не згадати про те, що святкування 21 річниці Незалежності затьмарене демонстративним глумлінням над нашою мовою,  інформаційною окупацією, наступом на все українське.

Сьогодні ми категорично не приймаємо нового витка колоніально-окупаційного режиму в Україні і готові всіма прийнятними методами протистояти новітній орді.

На українофобські рішення щодо скасування звань Героїв України Степанові Бандері і Романові Шухевичу Львівська обласна рада відповіла заснуванням премії імені Героя України Степана Бандери і визначила перших чотирьох її лауреатів.

На мародерське голосування «мовного» закону ми перші відповіли  акціями протесту, ухваленням рішення про неприйнятність так званого закону .

Розуміємо, що сьогодні до Львівщини прикуто величезну увагу не тільки України, але і світу. Тому намагаємося робити все можливе, щоби гідно скласти цей іспит.

Щиро вітаю достойну львівську громаду із двадцять першою річницею Незалежності України! Добра вам! 

Добробуту, миру і щастя кожній родині. І перемоги нам усім!
 
Слава Україні! Героям Слава!