Зокрема, голова обласної ради Олег Панькевич закріплений за координацією роботи з такими радами міст обласного значення та районними радами районів області: міста Львів, Трускавець, Дрогобич, Червоноград, Борислав, Бродівський, Буський, Дрогобицький, Золочівський, Кам'янка-Бузький та Радехівський райони.

Перший заступник голови обласної ради Петро Колодій закріплений за координацією роботи з такими радами міст обласного значення та районними радами районів області: міста Львів, Самбір, Самбірський, Старосамбірський, Яворівський, Жовківський, Пустомитівський, Миколаївський, Мостиський та Городоцький райони.

Заступник голови обласної ради Валерій П'ятак закріплений за координацією роботи з такими радами міст обласного значення та районними радами районів області: міста Львів, Стрий, Моршин, Новий Розділ, Стрийський, Сколівський, Турківський, Жидачівський, Сокальський та Перемишлянський райони.

Розпорядження голови обласної ради № 1357 від 22.09.2009 р. "Про закріплення керівництва обласної ради за містами обласного значення і районами області" втратило чинність.