Громадянку Польщі Моніку Вітковську обурило ставлення польських прикордонників до українців.

Про це вона написала у соціальних мережах.

Полька розповіла, що перетинала кордон на пункті пропуску Грушів – Будомєж в туристичному автобусі, де їхали в основному громадяни України.

Моніку Вітковську шокувало ставлення поляків до українців, які їдуть до Польщі. Так, прикордонники ігнорували людей та понад 4,5 години без причин змушували їх стояти на кордоні.

“Подібні ситуації є нормою і 4,5 години на кордоні – це далеко не рекорд. Повірите, мені було соромно. Бо навіть на кордонах в африканських країнах, де ніхто нікуди не поспішає, такої байдужості до людей я не зустрічала. А тут, в’їзд до Європи і пани-владці показують, що не мають поваги до людей (тим більше, що там було багато людей похилого віку) і водночас не переймаються своїми обов’язками”, – написала полька.

Жінка вибачилась перед українцями за співвітчизників

Після того, як автобус все ж рушив громадянка Польщі вибачилась перед українцями за своїх співвітчизників. Вона додала, що в Україні її приймали дуже добре та ніколи не принижували.

“Під час мандрів Україною на кожному кроці я зустрічалася з доброзичливістю. Я подорожувала сама, маршрутками та автостопом, спала у наметі або користувалася запрошеннями різних людей – жодного разу у мене не було ситуації, в якій я могла б сказати щось негативне про українців”, – написала Моніка Вітковська.