Львівська обласна ВО "Свобода" ініціювала всеукраїнський збір підписів за визнання Дня Героїв державним святом.
Про це сьогодні під час прес-конференції у Львові повідомили голова ЛОО ВО "Свобода" Олег Панькевич та голова ЛМО ВО "Свобода" Василь Павлюк.
Вони повідомили про те, що ЛОО ВО "Свобода" написала листа-звернення до Президента України Віктора Ющенка, у якому наголосила на необхідності святкування Дня героїв по всій Україні. Лідери обласної організації також зазначили, що збиратимуть підписи усіх громадян нашої держави, які захочуть поставити свій підпис під цим листом.
"Такі дати, як день героїв, повинні відзначатися в усій Україні, а не тільки регіонально. День героїв повинен бути державним святом", - зазначив під час прес-конференції Василь Павлюк.
Олег Панькевич розповів, що збір підписів розпочався 15 травня у Червонограді і завершиться 30 червня. Підписи збиратимуться активістами обласних організацій ВО "Свобода" по всій Україні, а також через Інтернет. Лист також буде відправлений Вікторові Ющенку.
"З 22 травня ми починаємо узагальнювати та повідомляти громадськість про те, як проходить збір підписів щодо Листа", - відзначив Олег Панькевич
Прес-тайм