У заході взяли участь рекордна кількість «зомбі» - близько десяти тисяч осіб.

Це вже п'ятий парад зомбі в Нью-Джерсі. Як зазначає NJ.com, з кожним роком захід стає все популярнішим.

У 2010 році прогулянка живих мерців Есбері-Парком потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як наймасовіше зібрання зомбі. Тоді на парад вийшли 4 тисячі 93 осіб.

Зазначається, що в ході беруть участь не тільки дорослі. Багато «зомбі» приїжджають на парад з дітьми.

У бесіді з виданням одна з родин, що брала участь у цьогорічному марші, розповіла, що перш, ніж узяти з собою семирічну доньку, їй показали фотографії із зображенням кіношних зомбі, щоб зрозуміти, злякається вона чи ні. Дівчинці зомбі сподобалися, і батьки вирішили взяти її на захід.

Додамо, що зомбі-паради проводяться в різних містах по всьому світу. Їх кількість зростає з наближенням Геловіна, який святкують у ніч з 31 жовтня на 1 листопада.

Найчастіше подібні заходи мають благодійний характер.

Нагадаємо, в березні поточного року в Портленді (штат Орегон, США) компанія Trackers Earth відкрила курси виживання після зомбі-апокаліпсису. Для дітей передбачений додатковий бонусний курс під назвою Як полюбити зомбі, який повинен виховати в дитини толерантність до живих мерців.

<embed src="http://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f8/1418452869" bgcolor="#FFFFFF" flashVars="videoId=1885214735001&linkBaseURL=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-2214514%2FZombie-nation-More-2-000-Living-Dead-descend-farm-Crawley-set-UKs-world-record.html&playerId=1418452869&viewerSecureGatewayURL=https://console.brightcove.com/services/amfgateway&servicesURL=http://services.brightcove.com/services&cdnURL=http://admin.brightcove.com&domain=embed&autoStart=false&" base="http://admin.brightcove.com" name="flashObj" width="486" height="412" seamlesstabbing="false" type="application/x-shockwave-flash" swLiveConnect="true" pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"></embed>

Джерело: Кореспондент

Фото, відео: Daily Mail