У Верховній Раді України стався конфлікт та штовханина між позафракційним народним депутатом Володимиром Парасюком та представниками державної охорони через перевірку речей. Як передає УНІАН, депутат та охорона сперечалися у холі парламенту.

Охорона просила його пройти перевірку металошукачем, а він відмовлявся, наголошуючи, що він не хоче цього робити. Після вмовлянь Парасюк все ж погодився відійти за ріг та пройти перевірку металошукачем. Той спрацював на щось у кишені депутата. На вимогу охорони показати, на що саме зреагував металошукач, Парасюк відмовився і намагався пройти, при цьому зіштовхнувшись з охоронцем.

Буквально одразу до місця прийшов ще один представник керівного складу охорони. Парасюк намагався вже у більш грубій формі прорватися, що спричинило невелику штовханину. Депутат так і не показав, що у нього в кишені, і в буквальному сенсі втік з першого на другий поверх та забіг до сесійної зали. Охорона ходить довкола дверей до сесійної зали та збуджено про щось перемовляється.

Пізніше в коментарі журналістам Парасюк прокоментував інцидент: «Я у них спитав, до якого ступеня я маю роздягнутися, щоб ви були задоволені?». Також нардеп заявив, що його, ймовірно, хотіли відправити на огляд у спецкімнату та «роздягнути до трусів», однак до цього не дійшло.

Нагадаємо, що 21 березня Президент Петро Порошенко підписав закон України, яким забороняється допуск людей зі зброєю в будівлі державної органів влади.

З 21 березня, народні депутати, щоб зайти до приміщення Верховної Ради, проходили через рамку з металошукачем, встановлену в холі приміщення парламенту.

 

«Вголос»