У Дніпрі дочасно відкрили Центральний міст, через який у липні посперечалися президент Володимир Зеленський та мер міста Борис Філатов. Міський голова Дніпра пообіцяв главі держави добровільно піти у відставку, якщо його не відремонтують до 14 вересня.

Міст відкрили на тиждень раніше крайнього терміну парі – 7 вересня. Цим похвалився мер Дніправ Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

“Хто виграв цю суперечку? Її виграв тільки Дніпро. Місто, яке я так люблю. Його виграли ви всі, дніпряни, мої земляки”, – написав він.

Він також додав, що не тримається за своє місце і готовий піти, коли побудують новий аеропорт.

На мості також з’явилася й істаляція з арматури, яка символізує крісло мера.

“Кожен дніпрянин може посидіти в моєму кріслі. На мості. У кріслі, на яке я посперечався. Тому, що влада – це не слава і визнання, а тяжкий хрест”, – зазначив мер Дніпра.

Нагадаємо, Філатов оголосив війну “Слузі народу”.

Доброе рассветное утро, Днепр.Когда вы увидите это видео, то Мост уже будет открыт….Кто выиграл этот спор? Его выиграл только Днепр.Город, который я так люблю. Его выиграли вы все, днепряне, мои земляки.Держался ли за я своё кресло? Никогда.Я готов хоть завтра с ним расстаться, например, за аэропорт. Потому, что Днепр хочет летать. А ему обрезали крылья.Ровно в тот день, когда в Днепре будет открыт новый аэропорт, я готов написать заявление.А пока…Пока каждый днепрянин может посидеть в моем кресле. На мосту. В кресле, на которое я поспорил.Потому, что власть – это не слава и признание, а тяжкий крест.Крест, который ты обязан нести, принимая тяжелые, но жизненно необходимые решения.Лучше сделать и пожалеть, чем не сделать и пожалеть. Я знаю точно.

Опубліковано Borys Filatov Пʼятниця, 6 вересня 2019 р.