У «Древньому граді» середньовічна архітектурна стилістика органічно поєднується з сучасними технологіями дизайну та оснащення – готельний комплекс, оригінальні котеджі та ресторан.
Як розповідає засновник, власник та генеральний директор парк-готелю «Древній Град» Михайло Коваль, аналогічного комплексу у всій Україні більше немає: «В Україні не має схожого комплексу, який би так влучно відображав історичну атмосферу древнього українського княжого міста. Ми зробили все для того, аби наші гості не лише хоча б на деякий час змогли потрапити у спражній, але осучанений княжий замок, а й правильно, «з розумом, відпочити».
На території парк-готелю розташований стилізовний ресторан зі старовинною назвою «Хата воєводи», 40 котеджів та готельний комплекс на 36 номерів. Сьогодні «Древній град» здатний одночасно прийняти 140 гостей. Ціни – від 350 до 700 грн. Все тут вироблялося спеціально для «Древнього граду» – спеціально привозили каміння, територія освітлюється авторськими ліхтарями, навіть дерев’яні меблі, якими обставлені котеджі, виготовлені за давніми технологіями обробки деревини. Мета такого рівня есклюзивності – якнайреальніше відтворити красу побуту і дух Галицько-Волинського князівства.
Особлива гордiсть господаря -- „Хата воєводи”, а по-простому -- ресторан, у якому вас обслуговують дiвчата та хлопцi в дивовижному старовинному вбраннi. Окрiм надзвичайно теплої атмосфери -- дерев’яно-солом’яний iнтер’єр, потрiскування вогню в камiнi, етнiчна музика, водоспад по природному камiннi, -- тут є i що скуштувати! Хлiб, який печуть за рецептом древлян, та трипiльський або пивний суп у незвичайному посудi, тушкована свинина гончарiв, а для ласунiв -- десерт „Мрiя воєводи”, не залишать байдужими навiть найвибагливiших гурманiв.
Парк-готель будувався та стилізувався три роки, проте ідея відтворення історії у власника виникла давно. Можливо, саме через це кожен елемент та об’єкт на території продуманий до найменшої дрібнички: дзвіниця та оглядовий майданчик при в’їзді, вишукані костюми у персоналу, що відображають культури Трипілля, старовинні дерев’яні меблі у номерах та особливі страви ресторану.
До травня тут завершиться будівництво великого конференц-залу на 300 осіб. А ще - величною паркова зона із річкою, альтанками, дитячим майданчиком, аквапарком та полем для гольфу на 400 квадратних метрах землі. Незабаром можна буде виїхати і на кінні прогулянки територією. Через два роки планують завершити будівництво ще одного корпусу, який вміщуватиме до 300 людей

Парк-готель легко можна знайти по GPRS – навігатору, який приведе вас до самого серця Галицько-Волинського князівства.