15 вересня 2020 року PARK3020 офіційно розпочав свою роботу та представляє проєкти українських скульпторів: Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших.

«Мета PARK3020 –– підтримка українських художників, які працюють із сучасною скульптурою, – розповідає візіонер, меценат та засновник PARK3020 Ігор Кривецький. – Інституція створює передумови для розвитку нового професійного покоління українських художників та їхньої презентації на міжнародному рівні».

Ігор Кривецький

Довгострокові цілі парку включають, але не обмежуються, постійною експозиційною та навчальною програмами, розбудовою розвитку інфраструктури парку та регіону, а також побудовою позитивного іміджу української культури за кордоном.

3020 – символічна дата створення й одночасно амбіція розвитку. Вагомим компонентом роботи PARK3020 є міжнародний культурний обмін. У рамках обміну в 2020–2022 роках передбачається співпраця з ключовою інституцією презентації публічного мистецтва у Великобританії –– Yorkshire Sculpture Park.

«У парку акцентують увагу не тільки на візуальній частині, а й на вивченні методів і підходів для створення об’єктів у публічному просторі та на систематизації роботи в галузі сучасної скульптури», – коментує кураторка проєкту та засновниця агенції культурного менеджменту Port.agency Катя Тейлор.

 

Також у парку представлені результати скульптурного воркшопу з граніту, який проходив у травні 2020 року. Серед учасників: Петро Гронський, В’ячеслав Гутиря, Олександр Дяченко, Олег Капустяк, Володимир Кочмар, Людмила Мисько, Юрій Мисько, Володимир Протас, Віталій Протосеня, Юрік Степанян, ВасильТатарський, Гарнік Хачатрян.

PARK3020 – унікальна інституція, яка є відкритою для широкої публіки. Парк знаходиться в 25 км від центру Львова у с. Стрілки біля Edem Resort Medical & SPA.

Серед гостей на відкритті парку була Маша Єфросиніна, яка поділилася своїми емоціями від побаченого:

«Україна може пишатися не тільки спортсменами, артистами, художниками й духом свободи, а ще й справжнім, визнаним світовим співтовариством Сучасним Скульптурним Парком! Проєкт, що створювався більше шести років; близько сорока неймовірної краси скульптурних споруд, розташованих на гектарах землі, подарують вам той вид вражень, які «на все життя». Вхід вільний для всіх охочих — головне, не лінуйтеся, приїжджайте».

Вхід до парку безкоштовний за попередньою реєстрацією на сайті у розділі «Візит».