Про це повідомляють "РИА Новости".

Більшість депутатів парламенту Греції підтримали законопроект "Термінових заходів для проведення переговорів і укладення угоди з Європейським механізмом підтримки (ESM)", прийняття якого є умовою відновлення надання ліквідності грецьким банкам і початку нової програми допомоги для порятунку економіки країни.

В 300-місцевому парламенті "за" проголосували 229 депутатів, проти — 64, утрималися — 6.

Закон підтримали більшість депутатів від партій урядової коаліції СІРІЗА і "Незалежні греки" (АНЭЛ), а також опозиційних "Нової демократії", ПАСОК і "Потами" ("Річка"). Виступили проти депутати Компартії Греції і ультраправої "Золотої зорі".

Серед тих, хто проголосував "проти" були депутати від СІРІЗА міністр енергетики Панайотіс Лафазаніс, колишній міністр фінансів Янніс Варуфакіс, заступник міністра фінансів, яка пішла у відставку, Надя Валавані, перший заступник міністра охорони здоров'я Дімітріс Стратуліс, перший заступник міністра оборони Костас Ісіхос. Проти проголосували близько 30 депутатів СІРІЗА, кілька утрималися.

 

Детальніше читайте на УНІАН:http://economics.unian.ua/finance/1101322-parlament-gretsiji-shvaliv-zakonoproekt-dlya-otrimannya-dopomogi-kreditoriv.html