Як повідомив на Погоджувальній раді парламенту заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, у цих документах йдеться про виключення Російської Федерації з відповідних міжнародних структур.

«Це має бути наша відповідь нахабній політиці Росії і парламент має нарешті затвердити ці ініціативи для протидії на міжнародному рівні російській агресії. Не маємо права зволікати – зараз треба викристалізувати найбільш важливіші пропозиції, які слід ухвалити. Важливіших ініціатив, ніж спрямовані на посилення обороноздатності та боротьбу із зовнішнім ворогом, немає. Не ухвалимо документів у цих напрямках – усе решта буде неважливо: ні економіка, ні соціальна політика», – наголосив Тягнибок.

Лідер українських націоналістів наголосив: давно настав час обговорити питання про розірвання дипломатичних відносин з Росією.

«Маємо серйозно обговорити питання про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією. Відповідний проект постанови ми вже розробили – не можна зволікати і вдавати, що нічого не відбувається, робити вигляд, ніби розв’язати теперішні проблеми вдасться мирним шляхом. Ініціатива № 4493 Олег Панькевича – розглядаємо, ухвалюємо і розриваємо дипломатичні відносини з Російською Федерацією», – підкреслив Олег Тягнибок.