Парламентська коаліція обіцяє показово розпустити Львівську обласну раду.

Про це повідомив народний депутат України від Партії регіонів, голова Львівського обласного відділення Партії регіонів Олексій Радзієвський на прес-конференції у Львові сьогодні.

«Мною і моїми колегами, народними депутатами, підготовлений проект закону, який ми внесемо на наступний тиждень про розпуск Львівської обласної ради. І ми їх розпустимо і призначимо нові вибори Львівської обласної ради, щоб гарячі голови не маніпулювали думкою суспільства і це буде законно», — сказав він

«А їх рішення про розпуск Верховної Ради є неконституційними, вони не є добрими, вони є не на користь інтересам суспільства», — додав нардеп.

Радзієвський має надію, що це рішення підтримає більшість у Верховній Раді.

Він зазначив, що має стенограму засідання Львівської обласної ради: «Це стенограма окремих висловлювань губернатора, голови обласної ради, окремих депутатів. Це є антидержавні висловлювання. Державний діяч ні при яких умовах не може собі дозволити робити такі заяви. Тим не менше вони роблять, більше того, вони приймають звернення до європейської спільноти, де засуджують дії всіх і вся».

Радзієвський також запевнив, що коаліція не буде розпускати інші ради, які виступили за розпуск Верховної Ради, але висловив сподівання, що це стане уроком для них.

Нардеп зазначив, що не знає скільки на це часу піде, але пообіцяв докласти всіх зусиль для цього: «Це потребує певного часу. Визначитися в часовому вимірі мені важко. Я думаю, що на це буде потрібно десь тиждень, щоб його (законопроект) зареєструвати офіційно, внести, а там перше читання, друге читання і лише після цього прийняття цього закону».

«Але я буду працювати у цьому напрямку. Я півтора року спостерігав за свавіллям дій обласної влади, далі терпіти я не буду», - пообіцяв лідер львівських «регіоналів».

Як повідомляло агентство, 23 березня Львівська обласна рада прийняла декілька звернень щодо політичної ситуації в України. Більшість депутатів підтримала звернення до Президента України, у якому засудила кадрову політику уряду та переслідування за політичні переконання. Рада закликала депутатів Європарламенту посилити моніторинг політичних та економічних процесів в Україні.