Про це інформує прес-служба депутата Верховної ради України Ярослава Дубневича.

Листа з такою ініціативою народний депутат надіслав колегам-співголовам міжфракційного депутатського об'єднання «Львівщина».

Зокрема, в зверненні депутат вказує, що у 2013 році закінчується термін попередньої Угоди укладеної між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою. Між тим, така Угода є достатньо ефективним механізмом вмілого використання коштів Державного бюджету України для здійснення центральними та місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування спільних заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку.

«У зв’язку з тим, що термін дії Угоди, як достатньо ефективного інструменту закінчується у 2013 році, вважаю за доцільне ініціювати перед Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією питання підготовки нового тексту угоди з додатками. Зі свого боку ми, народні депутати від Львівщини, мали б відстояти його у міністерствах і перед Кабінетом Міністрів України.

Відповідно, пропоную розглянути дане питання на найближчому засіданні міжфракційного депутатського об'єднання «Львівщина», із запрошенням на дане засідання голову Львівської обласної державної адміністрації, М.Д. Костюка та голову Львівської обласної ради П.Н. Колодія», - йдеться у зверненні.

Окрім цього, у звернені Ярослав Дубневич пропонує розглянути можливість створення інформаційного ресурсу, в мережі Інтернет для висвітлення діяльності членів міжфракційного депутатського об'єднання «Львівщина».