Коментуючи підсумки останнього пленарного тижня VIII сесії Верховної Ради України, член політради партії, заступник Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Сергій Бичков зазначив, що, з закриттям сесії виключено, нарешті, той чинник, що заважає плідній роботі Уряду і покладено край дестабілізатору нормального життя країни, що є, в решті решт, провокацією проти всього українського народу. Про це повідомляє прес-служба НСНУ.

Деструктивна позиція, яку зайняла кучмівсько-комуністична частина парламенту України, та останні його рішення, що опинилися поза межами правового поля, ще раз довели, що сьогодні вся Україна має згуртуватися навколо нашого Президента Віктора Ющенка, і останні соціологічні опитування довели, що довіра до Президента зросла.

Сергій Бичков зазначив, що працюючи в регіонах, зіткається з подібними до останніх парламентських провокаціями, що свідчить про те, що вони сплановані одною особою, яка таким чином намагається привернути до себе увагу. Але народ України спроможний дати належну оцінку таким діям і не допустити в наступний парламент осіб, які, на втішання своїх непомірних здібностям політичних амбіцій, можуть тільки гальмувати подальший розвиток нашої країни. І друга (після Помаранчевої революції) велика перемога українського народу відбудеться 26 березня.

Deputat.org.ua