Партія “Відродження” братиме участь у парламентських виборах 2006 року.
Про це сьогодні на прес-конференції в агентстві УНІАН повідомив заступник голови партії “Відродження”, народний депутат Анатолій Франчук.
За його словами, 28 травня відбувся перший етап другого з'їзду партії, участь у якому взяли 203 делегати від Криму, 23 областей України, міст Києва і Севастополя. 
Франчук зазначив, що на з'їзді у новій редакції було прийнято статут і склад президії партії.
Крім Франчука заступниками голови партії на з'їзді було обрано Віктора Остапчука, Богдана Піха і Сергія Черкашина, головою політвиконкому партії - Сергія Демиденка.

За словами Франчука, голову партії “Відродження” буде обрано під час другого етапу з'їзду, запланованого на вересень-жовтень. На з'їзді буде також розглянута передвиборча програма партії. 
Він зазначив, що “Відродження” – партія центристського напрямку і керується гаслом “Більше робити, ніж говорити”.
За його словами, в усіх регіонах України є відділення партії “Відродження”, які продовжують роботу, “щоб партія в 2006 році змогла показати свої досягнення та взяти участь у виборах”.
Він підкреслив, що питання щодо можливого блокування на виборах з іншими партіями центристського напрямку буде вирішено на з'їзді восени. А.ФРАНЧУК зазначив, що на сьогодні “збираємося самі брати участь у виборах”.

Присутній на прес-конференції заступник голови партії Черкашин зазначив, що “партія живе, партія працює” і налічує більше 360 тис. членів партії.
У свою чергу голова виконкому “Відродження” Демиденко сказав, що “з 28 травня ми перейшли з віртуального простору до простору реальної політики”.
“Ми партія, яка вже сьогодні має 3% голосів виборців (необхідний для проходження у Верховну Раду 3%-й бар'єр). Цей бар'єр для нас не є проблема”, - запевнив Демиденко.
“Ми перейшли сьогодні той місток на одному березі якого була партія корпоративного типу, яка орієнтувалася на працівників транспортної галузі, до загальнонаціональної партії на іншому березі”, - зазначив голова виконкому. Причому він запевнив, що буде збережено базовий електорат партії – працівників транспортної галузі. 
Демиденко також не виключив, що у разі підняття прохідного бар'єру до 5% партія блокуватиметься “з певними силами, які нам близькі програмно та ідеологічно, з якими ми маємо перспективу співпраці в парламенті та уряді”.
Він також повідомив, що за період після загибелі голови партії Георгія Кірпи (27 грудня 2004 року) кількість людей, які увійшли до лав партії, значно перебільшила кількість тих, хто вийшов. “Вийшли деякі керівники транспортної галузі”, - зазначив Демиденко.

УНІАН