27.05.05 року в Івано-Франківську в залі філармонії відбулась обласна конференція Народної Партії В.Литвина.

Незважаючи на підготовлені місця в президії на зібранні так і не з'явились обласні лідери партій сателітів З.Шкутяк і Д.Шлемко.

Як зізналася у виступі заступник Голови Партії народний депутат К.Ващук, фактично тільки останній з'їзд партії, котрий прийняв нову програму і змінив її назву на Народна, започаткував справді структуру європейського зразка. Позиція партії за образним висловом її лідера Голови Верховної Ради В.Литвина ”не є лівіше серця, і не правіше здорового глузду”. Народна партія підтримує політику Президента і Уряду, але не безоглядно, а через знаходження компромісу, переконання, через діалог.

У виступах місцевих лідерів Народної Партії Б.Костюка, С.Максимюка, М.Вишиванюка зазначалось, що попереду важка і кропітка робота. Перш за все потрібно позбутись галузевості і починати працювати на усіх напрямках суспільного життя, крім того слід завершити процес перереєстрації членів партії, щоб позбутись “баласту”. Не потрібні партії і люди з страусовою позицією, а з іншого боку в партії нагромаджений значний кадровий потенціал, досвід роботи управління господарським комплексом області і гріх було б його нехтувати.

З'явилося на чолі обласної організації і нове обличчя. Першим заступником Голови обласної організації Народної Партії обрано Олега Бахматюка. Це вже багатьом відома, досить потужна фігура в бізнесових структурах західного регіону України, депутат Івано-Франківської міської ради, керівник компанії ПФК.

Народна Партія збирається взяти участь у наступних виборах весни 2006 року. У лідерів є амбіції виграти.

ПІАР