Національна Партія Праці підтримує ініціативу Української народної партії сформувати передвиборну правоцентристську коаліцію без подальшого блокування з "Народним союзом "Наша Україна" і "Батьківщиною". Про це повідомила  прес-служба партії.

"Мене сьогодні просто захопила заява Юрія Костенка, що не інституту Разумкова визначати шанси УНП на проходження до Верховної Ради, а тільки українському виборцю", - заявив лідер Національної партії праці Олексій Мітріч.

"Костенко на диво точно задав систему координат для правоцентристських партій – не можна блокуватися ні з популярними провладними партіями, оскільки вони з низки питань посідають недержавну позицію, ні з усіма цими новоявленими партіями Помаранчевої революції, яким, за влучним виразом Юрія Івановича, "без року тиждень". Правоцентристське об’єднання на чолі з Ю.Костенком може виникнути тільки на базі УРП "Собор" Анатолія Матвієнка і ВО "Свобода" Олега Тягнибока", - заявив Олексій Мітріч. "Я сумніваюся, що Народний Рух України, очолюваний Борисом Тарасюком, буде послідовним у питанні підтримки ініціативи Костенка", - додав він.

Остаточне рішення про входження в блок прийме з’їзд НПТ, який відбудеться у вересні нинішнього року.

Як повідомлялося, Юрій Костенко заявив, що очолювана ним Українська народна партія формуватиме передвиборну правоцентристську коаліцію. Серед потенційних партнерів по коаліції Костенко назвав НРУ, УРП „Собор”, ВО „Свобода”. У той самий час Костенко досить скептично оцінив перспективи блокування з провідними провладними партіями – "Народним союзом „Наша Україна” і „Батьківщиною”.

proUA