Про це заявив народний депутат України, свободівець Євген Мельник, коментуючи проведення виїзного засідання Верховної Ради поза стінами парламенту.

«Провладна більшість на Банковій, 6, сьогодні проводить нелегітимне засідання Верховної Ради. Це другий Сєвєро-Донєцк і на мові регіоналів – це сходка «олігархічного жулья». Було заявлено, що участь у цих зборах беруть 244 народних депутати від Партії регіонів, Комуністичної партії та безпартійні самовисуванці, які зрадили своїм обіцянкам бути незалежними», - заявив націоналіст у коментарі власкору «Вголосу».

Також депутат розповів, що він разом із членами лічильної комісії Верховної Ради та опозиційними депутатами прийшов до приміщення на Банковій, 6, аби порахувати кількість присутніх на нелегітимному засіданні Верховної Ради. Але представники Партії регіонів не впустили представників опозиції у приміщення.

«Очевидно те, що ці події вказують на сплановану спробу вчинити державний переворот в Україні. Новостворена регіонально-олігархічна хунта намагається взяти реванш та зберегти свою владу», - зазначив Євген Мельник.