«Це дуже цікава пропозиція - в сотий раз підписати меморандум про необхідність виконання української конституції», – сказав Яценюк.

За його словами, на засіданні спікера парламенту регіонали також наголошували на необхідності застосування досвіду парламенту інших країн, а також на впровадженні нової системи для голосування.

Однак Яценюк нагадав, що на розробку нової системи необхідно додатково виділити 15 мільйонів гривень, а також пригадав досвід конгресу США та британського парламенту, де депутати взагалі не мають електронної системи для голосування і голосують шляхом виходу в різні двері залу.

«Я думаю, що треба привести парламентарів з західних демократій до Партії регіонів, щоб партія регіонів відкрила їм секрет, як провести персональну кнопку в особисте помешкання Чечетова, щоб він навіть з дому не виходив на роботу», - сказав Яценюк.

У свою чергу лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко додав, що опозиція розгляне тези, запропоновані в меморандумі, і висловить свою думку з цього приводу на наступному засіданні лідерів депутатських фракцій у спікера Володимира Рибака у четвер.

Нагадаємо, сьогодні члени Партії регіонів збиралися на засідання, аби визначити, що робити із заблокованою Верховною Радою.

Джерело: Українська правда