Прес-служба Волинської обласної організації Партії регіонів називає «міфом» інформацію про те, що Олександр Башкаленко навчав членів дільничних комісій від своєї політичної сили методикам фальсифікації результатів виборів. Однак, її аргументація виглядає доволі непереконливою і місцями абсурдною.

«Волинська обласна організація Партії регіонів повідомляє, що навчання членів ДВК по Волині дійсно проводяться і надалі будуть проводитися, незважаючи на те, що така організованість та дисципліна у лавах наших прихильників змушує опозиціонерів вдаватися до методів, які більше нагадують відчай та безпорадність. Метою таких навчань є передусім правова обізнаність із виборчим законодавством осіб, які працюватимуть на дільниці у день виборів. Ми розуміємо, що це надзвичайно відповідальна робота, а тому протягом усієї виборчої кампанії на базі штабу обласної організації Партії регіонів функціонує навчально-методична група, до якої входять кваліфіковані юристи, а також, партійці, які мають досвід в проведенні виборчих кампаній. Вони проводять навчання та роз'яснювальну роботу серед членів ДВК, агітаторів та інших учасників виборчого процесу», – йдеться у заяві прес-служби Партії регіонів.

Крім того, регіонали «перевели стрілки» і звинуватили опозицію у підготовці фальсифікацій на виборах. А рекомендації Олександра Башкаленка про те, як забезпечити потрібний результат Партії регіонів, назвали «описом роботи помаранчевих у 2004 році». При цьому вони не пояснили, як опозиція, яка має меншість у комісіях, буде проводити фальсифікації.

«Саме цей досвід, дозволяє нам ще на моменті підготовки нашими опонентами фальсифікацій передбачити та припинити протизаконні дії, – проголошується у повідомленні прес-служби ПР. – Власне факти, які наводив у статті координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Михайло Шелеп є не навчанням, як це подано у матеріалі, а лише констатацією та описом «роботи» помаранчевих у 2004 році. Факти, які описані у статті – це наочний приклад того, як робити не треба, але між тим, тоді наші опоненти активно ними скористалися. Олександр Башкаленко наводив присутнім приклади тих дій, на які варто звертати особливу увагу і не допускати їх вчинення. Нам прикро, що вирвавши з контексту лише окрему частину, намагаються зробити сенсацію там, де її немає. Партія регіонів зацікавлена у проведені чесних та демократичних виборів і закликає інші політичні сили до дотримання виборчого законодавства».

Волинські опозиційні політики вже назвали таку заяву Партії регіонів «маячнею» та невдалою спробою прикрити факти своєї підготовки до фальсифікацій.