Арсеній Яценюк заявив, що Партія регіонів у жодному разі не набере на Львівщині більше голосів, ніж Фронт змін, хіба «зробить велике переселення з Донецька до Львова».

Лідер ПП «Фронт змін» відзначив, що дослідження по всій Україні показали, що на місцевих виборах чітко видно трійку лідерів і Фронт змін входить у неї.

За словами Арсенія Яценюка, Партія регіонів та її сателіти зможуть сфальшувати не більше 4-5% голосів виборців, в основному – у сільській місцевості.

«У сільській місцевості відбувається найбільше фальсифікацій. По-перше, там тиснуть на голів та членів комісій, які в основному працюють у бюджетній сфері, погрожують їм звільненням. По-друге, там елементарно купують виборців. Я був на Закарпатті, у містечку, куди останній раз політики приїжджали мабуть ще за цісаря, то люди питають одразу, що я їм дам. Я їм пояснюю, що, якщо дають сьогодні 50 гривень, то завтра заберуть 500, і нічого не даю», – сказав Арсеній Яценюк.

Також Арсеній Яценюк додав, що призначення головами ДВК студентів без досвіду роботи є ще одним способом фальшування виборів, адже на молоду людину найлегше натиснути.

Проте, як відзначив лідер партії «Фронт змін», у партії є механізм для захисту результату виборів і буде вестися паралельний підрахунок голосів.