Про це йдеться у заяві фракції БЮТ у Львівській обласній раді, яку було оприлюднено на сьогоднішньому засіданні сесії.

Подаємо повний текст заяви:

«Ми, депутати фракції БЮТ у Львівській обласній раді, висловлюємо категоричний протест рішенню Печерського районного суду міста Києва від 1 липня 2010 року про заборону проведення звітно-виборної конференції Львівської обласної партійної організації Всеукраїнське Об’єднання “Батьківщина”. Цей безпрецедентний крок судової гілки влади, яка, всупереч чинному законодавству, зокрема, Закону України “Про політичні партії в Україні”, втрутилася у внутрішнє життя політичної організації, став черговим доказом протизаконної діяльності Партії регіонів.

Створена з порушенням Конституції більшість у Верховній Раді України, збереження за головами обласних державних адміністрацій, усупереч вимог закону, мандатів народних депутатів, та багато інших порушень – все це послідовні кроки Януковича та його камарильї до утвердження в Україні диктаторського режиму. Але пряме втручання у внутрішню діяльність політичних партій – це вже прагнення утвердити тоталітарну, однопартійну, владу.

Ми розцінюємо таке рішення суду як намагання Партії регіонів усунути головного конкурента у політичній боротьбі, як грубу спробу наступу на демократію та свободу зібрань громадян.

Ми заявляємо, що політична партія ВО “Батьківщина”, членами якої є більшість депутатів фракції Блоку Юлії Тимошенко, була і залишається оплотом демократичних свобод усіх громадян України.

Ми закликаємо всі політичні та громадські організації, всіх жителів Львівщини об’єднатися довкола спільної потреби – захисту громадянських прав і свобод».