Партія регіонів не буде пікетувати територіальні виборчі комісії під час виборів, — повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови Львівського регіонального відділення Партії регіонів, керівник Франківського районного виборчого штабу Віктора Януковича В’ячеслав Подгурський.
На питання журналістів чому Партія регіонів подала заявки на пікетування ТВК В’ячеслав Подгурський відповів, що Партія регіонів не буде пікетувати „Ми маємо інформацію, що наші опоненти проводять такі дії. Можливо це було пов’язано, щоб допомогти, зняти напругу і дати змогу працювати комісіям. Але нічого політичного воно не несе”, — сказав він
Він наголосив, що в Партії регіонів немає підстав, щоб робити такі заходи.
„Партія регіонів проводила лише дві акції, але не пікетування, а виявлення своєї позиції — за чесні і прозорі вибори”, — додав він.
Як повідомляло агентство, за інформацією Управління внутрішньої політики Львівської ОДА, Львівське регіональне відділення “Партії регіонів” подало заявки на проведення пікетування територіальних виборчих комісій територіальних виборчих округів у м. Львові: № 117, 118, 119, 120. Акції заплановано розпочати о 8.00 31 жовтня і закінчити о 24.00 год. 13 листопада. Пікетування можуть бути закінчені раніше запланованого терміну – після офіційного оприлюднення результатів виборів Президента України. Орієнтовна кількість учасників акцій - по 1000 осіб біля приміщення кожної територіальної виборчої комісії.