Петро Писарчук зазначив, що «якщо дасть Бог мудрості всім нам, то ми можемо констатувати, що вибори в Україні відбулися спокійно, демократично і прозоро». Він зазначив, що «до того доклалася і влада, і опозиція, і всі учасники виборчого процесу».

Петро Писарчук наголосив, що конкуренція є конкуренція, але тих речей, які були в минулому , і ганьбили Україну перед світом, стало менше. Зокрема народний депутат зазначив, що на 33 тисячі дільниць зафіксували близько тисячі порушень, що не є значним показником, позаяк порушення були незначними.

Крім того, Петро Писарчук наголосив, що Партія регіонів не збирається робити фальсифікацій під час підрахунку голосів, про які говорить опозиція. За його словами, можливо і в ПР є люди, які не зовсім шанують закон і деколи дозволяють собі злегковажити ним, але установки на фальсифікації виборів у Партії регіонів немає.

Також Петро Писарчук зазначив, що за його інформацією, Партія регіонів впевнено перемагає, друге місце займає «Батьківщина». Крім того, за словами нардепа, закономірністю є те, що за його інформацією в парламент проходить «Свобода».