Так, Євген Мельник розповів, що з боку влади чинилися усілякі перешкоди аби завадити виборчій кампанії єдиного кандидата від опозиції.

«Я провів понад 450 зустрічей, об’їздив кожний населений пункт, спілкувався з людьми, доносив нашу позицію. І моя перемога є також перемогою злагодженої команди, яка працювала задля досягнення результату», – відзначив Євген Мельник.

Також переможець виборів у Володимир-Волинському виборчому округу №19 розповів про численні перешкоди, які чинилися з боку влади, щоб не допустити перемоги єдиного кандидата від опозиції.

«Міський голова міста Володимир-Волинський Петро Саганюк дав вказівку заборонити мені проводити зустрічі з виборцями у школах і державних установах. Такі ж вказівки були і від Іваничівської райдержадміністрації».

Заступник голови Волинської обласної організації ВО «Свобода» Євген Мельник також відзначив численні спроби підкупу виборців з боку мільйонерів, які замаскувалися під «благодійників» та використовували патріотичну риторику.

«Так, Геннадій Частяков, який прибув на округ за кілька днів до виборів, буквально засипав виборців грошима. Він вісім раз привозив хор імені Верьовки. Місцевий олігарх Сергій Ковальчук три роки працював на вибори, безкоштовно возив людей автобусом. Олігархи платили людям навіть за розміщення своєї реклами на стовпах. Але волиняни виявилися мудрішими і проголосували серцем та розумом», – відзначив депутат Волинської облради від ВО «Свобода».