Народний депутат України від Партії регіонів Петро Писарчук вніс на розгляд парламенту два законопроекти: про відзначення 100-річчя з дня народження видатного українського поета та культурного діяча Богдана-Ігоря Антонича та законопроект про відзначення на державному рівні 800-річчя міста Бібрка у 2011 році.

Сподіваємося, що ці законопроекти будуть підтримані нардепами, особливо тими з них, хто потрапив до парламенту від Львівщини, а також тими, які долучилися до участі у міжфракційному депутатському об’єднанні "Львів", яке до цього часу не відомо чим займається, хіба що його лідер Андрій Шкіль себе самопіарить у блогах в Інтернеті.

Лишається тільки сподіватись, що "велике спасибі" Петрові Писарчукові скажуть і місцеві політики, в тому числі й голова Перемишлянської РДА, член "Нової Галичини" та голова фракції НСНУ Олег Паска.

Приємно, що окрім боротьби за владу, частину народних депутатів насправді хвилюють проблеми Львівщини, в тому числі й питання збереження культурних та історичних традицій.

І в принципі не має значення, що ці ініціативи вийшли від депутата з лав Партії регіонів. А от нашоукраїнцям та БЮТівцям є над чим задуматися.

Бо поки вони гризуться за владу, Партія регіонів, завдяки ініціативам Петра Писарчука, може стати значно більш привабливішою для галицьких виборців.

фото: ljplus.ru