Львівське регіональне відділення Партії регіонів засуджує кадрову політику керівництва виконавчої влади на Львівщині і вважає її такою, що містить, з одного боку, елементи політичної помсти, а з іншого – здійснюється не в інтересах регіону, а у вузькопартійних інтересах. Про це йдеться у заяві ЛРВ Партії регіонів.
„Рішуче засуджуючи нинішню кадрову політику в області як таку, що суперечить сучасному менеджменту, категорично засуджуючи прояви політичної помсти, ЛРВ Партії регіонів наполягає на прозорому призначенні тих чи інших посадових осіб, в тому числі з врахуванням думки широких кіл громадськості. Неприйнятним, таким, що в угоду політичним амбіціям сприяє викоріненню фонду висококваліфікованих спеціалістів, вважаємо їх усунення з керівних посад небезпечним і шкідливим в сенсі національних інтересів”, ― йдеться у зверненні.
ЛРВ Партії регіонів заявляє, що сьогодні обласна влада намагається усунути від концертної діяльності гурт „Соколи”, якій, як відомо, під час президентської виборчої кампанії давав концерти в підтримку кандидата в президенти України Віктора Януковича.
Керівництво області, за інформацією регіоналів, також намагається зняти з роботи гендиректора ДП „Львіввугілля” Віктора Шайтана (довірена особа В.Януковича – Контекст), керівників головних управлінь охорони здоров’я (В.Кімакович), освіти і науки (М.Брегін), соціального захисту населення (О.Качковський), екології (Б.Преснер), в справах сім’ї і молоді (Я.Кашуба), житлово-комунального господарства (Б.Маєвський) та директора Львівської філії ВАТ „Укртелеком” Дмитра Мельника (довірена особа В.Януковича).