ЛЬВІВ, 21 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Партія регіонів заявляє про використання на Львівщині проти неї не лише адміністративного, а й церковного ресурсу.

Про це заявив керівник Львівського обласного виборчого штабу Партії регіонів Петро Писарчук на засіданні Львівського прес-клубу реформ «Вибори по-львівськи: знайомство з основними гравцями сезону».

«Ми не маємо на Львівщині адмінресурсу і ми думаємо штабом, що ми можемо протиставити адмінресурсу. Я не буду приводити конкретні речі, але сигнали, симптоми, речі є. Коли голова обласної державної адміністрації очолює штаб одної політичної сили і збирає керівників районної адміністрації, як хочете це розцінюйте, але ми кажемо, що це є нечесно», — сказав він.

За словами Писарчука, навіть церква починає втручатися у виборчий процес.

«Священики, на мій погляд, мають стояти понад політиками, понад партіями. Вони мають закликати людей до любові, до примирення, до ліпших християнських цінностей, а не до того, щоб давати якісь оцінки тій чи іншій політичній силі», — наголосив він.

«Нам не важливо хто переможе, чи «Наша Україна» чи БЮТ. Ми всі є законопослушні люди. Ми визнаємо будь-який результат виборів. Нехай працюють, ми будемо їм у цьому допомагати, бо конструктивна опозиція, критика лікує, а похвальба калічить людину», — додав Писарчук.

Натомість Партія регіонів ставить собі за мету на Львівщині знайти прихильників серед розчарованих у помаранчевих силах.

«Ми не претендуємо на перемогу у Львівській області, але ставимо дуже прості завдання: зробити прихильниками чи достукатися серця тих, хто сьогодні має сумнів у тих політичних силах, які домінують на Львівщині, а після того переконати їх у тому, що ми зуміємо захистити їх вибір і їх позицію», — зазначив Писарчук.