Відповідно до соціологічного дослідження, серед тих, хто збирається взяти участь у виборах, 22% мають намір проголосувати за ВО «Свобода», 13,8% готові віддати свій голос за «Батьківщину». Далі у рейтингу на виборах до міської ради йдуть: «Фронт змін» - 7,1%, «Наша Україна» - 6,4%, «Партія регіонів» - 6,2%, «Республіканська християнська партія» – 5,9%, «Пора» - 5,5%.

«У динаміці рейтинг «Свободи» досяг свого піку і тримається зараз на тому ж рівні й, напевне, зросте за рахунок відсотку людей, які ще не визначились. «Батьківщина» має спадну динаміку. По-перше, через програш Тимошенко на президентських виборах, по-друге, через незрозумілу ситуацію у львівських осередках партії. Якщо не буде активної кампанії, спадна тенденція буде продовжуватися. Бо «Врятуймо Батьківщину» чи «Батьківщина врятує тебе» - це не кампанія», - розповів директор соціологічної групи «Рейтинг».

Як вважає Олексій Антипович, відсотки «Фронту змін» - це рейтинг Арсенія Яценюка у Львові. В той же час рейтинг «Нашої України» досяг дна.

«Партія регіонів» тягне вниз Петра Писарчука і сама падає. «РХП» - це відкриття, але цей рейтинг їй дав Андрій Садовий. «Пора» впевнено подолає 3 відсотковий бар’єр до міської ради за рахунок того, що всю каденцію прив’язувалась до чинного міського голови. І «Пора» за рахунок асоціації з Андрієм Садовим може набрати потрібні голоси. Але це є віртуальна агітація, бо за наявності прямої агітації Садовим за «РХП», прихильники «Пори» можуть передумати», - зазначив експерт.

Згідно з даними опитування, «Сильна Україна», «Народний рух України» та «Україна соборна» мають шанси подолати 3 відсотковий бар’єр. Але «Сильна Україна» до тієї межі під 3% дійшла зверху, тобто спустилась донизу, а «НРУ» та «Україна соборна» йдуть вгору.

«Ставлення виборців у Львові до «Сильної України» є приблизно таким, як і до владної партії, це одне електоральне поле, ті самі виборці. І коли зріс рейтинг «Партії регіонів», то рейтинг «Сильної України» впав. Бо в «Сильної України» немає у Львові лідера, як у «Партії регіонів» є Писарчук, а, можливо, у них є домовленість про ненапад», - пояснив Олексій Антипович.

Як вважає експерт, про «НРУ» забули через їхню неактивність, нерозкручування бренду, але цьогоріч Василь Куйбіда очолив список цієї політсили до облради. Отже, є можливість подолання 3 відсоткового бар’єру. Що стосується рейтингу «України соборної», то, за словами Олексія Антиповича, він з’явився практично з нуля десь у середині вересня за рахунок кандидата у мери Володимира Гірняка та його команди.

Опитування соціологічної групи «Рейтинг» проводилось 5-11 жовтня. В ході дослідження було опитано 800 мешканців міста Львова. Похибка: для значень близьких до 50% - не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 3,4%, для значень до 10% - не більше 1,7%.