Партія «Союз» ініціює проведення форуму по проблемах реприватизації. Під час цих зборів його учасники – експерти, політики та економісти зможуть обговорити всі проблеми, що виникли перед Україною в зв'язку з реприватизацією, а також запропонувати суспільству і владі шляху їхнього рішення. Про це йдеться у заяві партії «Союз». На сьогодні не існує однозначної думки з приводу того, як повинна проходити реприватизація. Офіційна точка зору тільки починає вимальовуватися, а інших думок просто немає. Така ситуація невизначеності негативно впливає на політичне й економічне життя країни, а тому партія «Союз» виступає з ініціативою публічного обговорення проблеми, щоб суспільство почуло альтернативні пропозиції. Партія «Союз» вважає, що повинна розпочатися дискусія, у процесі якої буде вироблена конструктивна й ефективна політика реприватизації вигідна не тільки державній влади і представникам різних груп великого бізнесу, але і народу.

Реприватизація є не просто однією з центральних тем економічного життя України, вона вже активно впливає на саму економіку і великий бізнес. Тому важливо, щоб реприватизація не перетворилася в деструктивний процес, який приведе до того, що інвестори відвернуться від України, а сама держава втратить свій імідж на міжнародній арені. В той же час партія «Союз» вважає, що проведення повторної приватизації промислових об'єктів, які були продані раніше з різними порушеннями, необхідно розглядати як поновлення соціальної справедливості. Якщо сьогодні приватизацію, що відбувалася в минулі роки, називають відвертим грабежем держави, то термін «реприватизація» необхідно розуміти, як торжество справедливості. Таким чином, розграбована власність буде оцінена за ринковою ціною, а гроші від переоцінки підприємств можна буде використовувати на соціальні потреби українського народу.

Реприватизація не повинна залишатися лише справою влади і бізнесу, інакше вона перетвориться в звичайний перерозподіл власності. Партія «Союз» вважає, що цей процес повинний торкнутися, насамперед, простих громадян України, що відповідно до Конституції України, є носіями влади. Продаж державної власності за заниженими цінами применшив майнові права кожного українського громадянина, тому через реприватизацію кожен українець має право одержати те, що він втратив через минулі сумнівні угоди влади й олігархів.

Ініційований партією «Союз» форум по проблемі реприватизації повинен розставити всі крапки над «і» у цьому процесі. У процесі обговорення проблем реприватизації будуть брати участь представники влади, великого бізнесу, політики, українські експерти, а також економісти Росії, Європи та США. Партія «Союз» вважає, що за участю кращих розумів світу можна успішно вирішити головне завдання порядку денного форуму: розробити реальний сценарій соціально спрямованої реприватизації.