За його словами, відповідне рішення було прийнято президією партії, проте будуть винятки для окремих місцевих організацій.

«Участь у виборах ми будемо брати обов’язково. Рішення таке, що беремо самостійно, ні з ким не блокуємося. Як виняток ми дали право нашим місцевим організаціям, якщо їм здається, що на місці вони зможуть вибудувати коаліцію, яка буде ефективною і дасть результат, то після погодження з президією партії ми можемо мати певні виключення в певних територіях. Але в принципі команду даємо чітку – ми будемо іти на вибори самостійно, а блокуватися вже будемо в радах, куди пройдемо», - повідомив Йосип Вінський.

Нардеп зазначив, що рейтинги партії поки не відомі, але «народновладці» розуміють, що вони не є високими.

«Ця компанія буде першою, яка дасть можливість оцінити загальні наші стартові можливості. В мене немає ілюзій, щоб говорити, що я наберу 50% голосів у Львівську міську раду, але поборотися за прохідний бар’єр, ми поборемося», - відзначив Вінський.

За словами лідера партії, у Львівській області поки що слабенько формується структура політичної сили. Сьогодні на Львівщині нараховується близько 300 членів «Народної влади». Головою Львівського обласного осередку партії «Народна влада» є Михайло Зінько.

У багатьох регіонах України уже сформовані усі підрозділи у районах та містах, де близько 1,5 тис. членів.