Активісти Львівської обласної організації Партії зелених України долучиться до мітингу у Львові на підтримку Віктора Ющенка, — повідомив сьогодні заступник голови ЛОО Партії зелених України Олег Король.
Олег Король ситуацію, яка склалася зараз в Україні, в тому числі і на Львівщині, розцінює як напружену. „Ситуація напружена, тому що влада зробила багато дій з свого боку, направлених проти свого народу”, ― сказав Олег Король в коментарі „Контекст-медіа”.
Олег Король вважає, що у другому турі президентських виборів представники провладного кандидата як в центрі, так і регіонах, вдалися до масових порушень, що в остаточному варіанті призвело до фальсифікації результатів виборів на користь Віктора Януковича.
Олег Король відзначив, що як для Львівщини, так і для України, на його думку, позитивною буде перемога Віктора Ющенка. яка гарантує подальший розвиток демократії.
„Вважаю, що перемога Ющенка однозначно означає розвиток демократії”, ― сказав він.
Перемога Віктора Януковича означатиме повернення до диктатури одної особи, як це зараз відбувається в Росії. Білорусі та ряді інших країн, колишніх членів СРСР.
„Коли проаналізувати ті дії, які були продемонстровані владою під час виборів, їх абсолютно не можна розцінювати, як демократичні, це скорше диктатура. Про якусь демократію з боку влади ми говорити не можемо”, ― зазначив Олег Король.
Партія зелених України у другому турі президентських виборів висловила підтримку Вікторові Ющенкові.
21 листопада в Україні відбулися президентські вибори, перемогу в яких, за попередньою інформацією ЦВК, отримав Віктор Янукович.
Сьогодні у центрі Львова відбувається мітинг в підтримку Віктора Ющенка.