Віцепрем’єр-міністр Італії Маттео Сальвіні виступить у парламенті. Його звинувачують у тому, що його ультраправа партія “Ліга” домовлялася про незаконне фінансування з РФ.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на RFE/RL.

Повідомляється, що прокуратура Мілана у понеділок вдень викликали на допит члена “Ліги”, помічника Сальвіні Джанлуку Савойні. Сказано, що минулого року він зустрівся разом з двома іншими італійцями і трьома росіянами в одному з московських готелів, щоб нібито обговорити таємне фінансування для партії у близько $65 мільйонів.

Приводом для цього стало те, що минулого тижня американське видання Buzzfeed повідомило, що отримало аудіозапис зустрічі в Москві. Видання опублікувало стенограму, у якій член “Ліги” намагається домовитись з росіянами.

Зазначається, що 16 липня депутати від Демократичної партії у парламентській залі тримали плакати з фотографіями Сальвіні й Савойні з росіянами.

Сальвіні заявив, він має намір відповісти на запитання парламентарів з приводу цієї справи. Дата його виступу зараз невідома. За словами Сальвіні, це буде “розмовою ні про що”, він також додав: “Немає нічого, до чого я можу бути причетним”. Також він зазначив, що гроші з Москви його партія не отримує.

Нагадаймо, повне рішення італійського суду щодо нацгвардійця Марківа буде оприлюднено протягом 60 днів.