«Ми тут представляємо команду, яка змогла об’єднатися і протистояти тим викликам, які стоять перед нами. Програма, з якою ми йдемо – це програма загальнонародна, обговорювана громадою. В нашому списку є не тільки політики, в нашому списку є ще й багато громадських діячів. Серед них львів’янин Микола Княжицький, керівник телеканалу ТВі, на який сьогодні чиниться шалений тиск. До речі, сьогодні по всій Україні відбувають акції на знак підтримки каналу. Просимо всіх долучитися і стати на захист свободи слова, свободи думки, і показати владі, яка негребує будь-якими антидемократичними засобами, що за нами правда, - сказав Михайло Хміль.

«Влада зневажає нас, вона обгородилися парканами по всій Україні. Влада розгорнула в Україні величезні репресії проти тих, хто виступає «проти». Але ми їх зупинимо! Зупинимо Пенсійну реформу та низку інших законів, якими влада познущалися над народом, які не дають нормально жити простій людині. Їм вигідно тримати все підконтролем. Принаймні, вони думають, що їм все підконтрольне. Чому їм вигідні маленькі зарплати, чому їм вигідні мізерні пенсії? Тому що за рахунок мізерної зарплати вони можуть накопичувати свої багатства», - сказав Андрій Парубій.

«Я був вражений, з якою інтенсивністю Партія Регіонів готується до того, щоби зробити фальсифікацію виборів 28 жовтня, щоби розганяти всіх тих, хто може вийти на акції протесту – масово закуповуються водометні машини, нове обладнання для спецназу. Янукович панічно боїться своїх людей, панічно боїться Майдану і робить все для того, щоби не допустити нових протестів, щоби пройти в парламент через своїх сателітів, так званих сил від опозиції, які ні що інше, як тимчасові проекти провласної Партії Регіонів», - додав він.

Своєю чергою, Михайло Хміль закликав всіх до активності. «Бо від кожного з нас, наголошую, буде залежати результат виборів. Шановні сихівчани, пам’ятайте, тепер кожен день має вагу. Ми маємо шанс все змінити. Головне – прийти на вибори і не залишитися байдужим», - закликав Михайло Хміль.

Нагадаємо, подібні зустрічі ВО «Батьківщина» регулярно проводить з виборцями. Частіше вони проходять у форматі „кварталів, „будинків”, „садочків”.