Спеціалізована антикорупційна прокуратура допитала Андрія Парубія у справі щодо нецільового використання коштів.

Про це повідомив речник голови Верховної Ради Андрій Ковальов у Facebook.

“Учора у засобах масової інформації була поширена інформація, що нібито Національне антикорупційне бюро України зареєструвало кримінальне провадження проти голови Верховної ради України Андрій Парубій. Голова Верховної ради сьогодні невідкладно ініціював проведення допиту по цьому кримінальному провадженні і прибув на зустріч до прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який веде цю справу”, – написав Ковальов.

Він повідомив, що під час допиту з’ясовалось, що справа порушена за заявою колишнього працівника Апарату Верховної Ради України.

“Звільнений працівник Апарату Верховної Ради у своїй заяві стверджує, що підрозділ Апарату ВРУ, який був утворений у 2002 році, створювався незаконно”, – додав речник.

Ковальов наголосив, що  Парубій немає відношення до створення жодних підрозділів Верховної Ради України, зокрема і у 2002 році.

Нагадаємо, що НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливого нецільового використання бюджетних коштів спікером Парламенту Андрієм Парубієм.

Також ЗМІ дізнались, через що проти Парубія відкрили справу.