Відео було знято на мобільний телефон кимось із пасажирів, повідомляє телеканал «Дождь» з посиланням на видання Paris Match. 

За даними видання, відеозапис, знятий на мобільний телефон, на місці катастрофи літака знайшов чоловік, який бере участь у розслідуванні. З відеозапису стає ясно, що пасажири A320 розуміли, що літак падає.

Знайдений відеозапис низької якості. На ньому чути перелякані крики людей і вигуки «О Боже!» На різних мовах. Також чутні як мінімум три удари по металу важким предметом – це свідчить про те, що перший пілот намагався відкрити двері кабіни.

Справжність відеозапису підтверджується даними розшифрованого «чорного ящика». Попри це, видання не стало його публікувати.

Німецький аеробус А320 компанії «Germanwings» («Lufthansa») сполученням Дюссельдорф – Барселона розбився у Французьких Альпах 24 березня. Французька влада підтвердила загибель усіх пасажирів та екіпажу літака рейсу 4U 9525.

Як писав «Вголос», згідно з даними «чорних скриньок», літак в Альпах врізався у скелі з великою швидкістю. За даними експертів, літак упав на землю на великій швидкості, що означає, що судно не вибухнуло в повітрі.

За попередніми даними слідства, один з пілотів – 28-річний громадянин Німеччини Андреас Любітц – спеціально розпочав зниження літака. 

Під обшуку в квартирі другого пілота літака «Germanwings», що розбився в Альпах 24 березня, виявлено велику кількість препаратів для лікування психічних захворювань.

Раніше колишня подруга Любітца Марія розповіла про бажання молодика зробити так, щоб «його ім’я всі запам’ятали».