Закриття справи проти народного депутата від “Народного фронту” Сергія Пашинського є продовженням обслуговування його інтересів і бажанням “підчистити хвости” перед виборами.

Про це сказала адвокат В’ячеслава Хімікуса Марина Паринова.

Паринова розповіла, що обслуговування інтересів Пашинського мало місце протягом усього слідства, а депутат дуже поспішав “підчистити хвости” напередодні виборів президента України.

За словами адвоката, ГПУ не виконала жодних дій, на які вказав суд при першій спробі прокурорських закрити справу.

“Наприклад, дати можливість Хімікусу користуватися правами потерпілого – замість цього ГПУ вирішила йому відмовити. Також суд вказував на те, що з Хімікусом треба провести слідчий експеримент, але з ним його не тільки не провели, але і не запросили жодного разу!”, – розповіла Паринова.

Вона також нагадала, що слідство проводило експеримент з Пашинським, при цьому “понятими” виступили 5 топ-блогерів, яких запрошував особисто Генпрокурор. При цьому результати такого “слідчого експерименту” були спрямовані експерту і на цьому будувалася експертиза.

“Про це теж йшлося в суді, про те, що такі порушення не припустимі, про те, що слідство проведено неповно”, – додала адвокат.

Сергій Пашинський стріляв в Хімікуса, завдав йому тяжкі тілесні ушкодження – потерпілому довелося довго лікуватися. У той же час саме проти останнього досі не закрито провадження.

Адвокат розповіла, що після оголошення підозри Хімікусу (в хуліганстві – прим.) нічого не відбувається, слідство ніяк себе не проявляє.