Скандальний Сергій Пашинський заявив, що знову хоче стати народним депутатом.

Про це голова парламентського комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони сказав в інтерв’ю «РБК-Україна».

Він також розповів про майбутнє «Народного фронту».

«Поки вона (партія – ред.) єдина. Чи буде вона єдина через півроку, я не знаю, я не оракул», – підкреслив Пашинський і додав, що сам точно піде на вибори, можливо, по мажоритарному округу в Коростені Житомирської області.

За його словами, сьогодні «Народний фронт» проводить консультації, зокрема, з чинним прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

«Для нас рух в НАТО і ЄС, захист від Росії та ліберальні реформи – це не порожні гасла… Якщо ми знайдемо союзників, які готові з нами об’єднатися, і цей союз дасть якийсь кумулятивний ефект, швидше за все він відбудеться», – зазначив Пашинський.

Він також додав, що поки немає чітких рішень щодо того, чи піде спікер Ради Андрій Парубій на вибори з чинним Президентом Петром Порошенком, Олександр Турчинов – зі своєю партією, тоді як глава МВС Арсен Аваков домовляється з усіма, а Арсеній Яценюк веде переговори від усього «Народного фронту».

Нагадаємо, Генеральна Прокуратура України закрила кримінальну справу проти Сергія Пашинського за фактом стрілянини у В’ячеслава Хімікуса.

Як повідомляв «Вголос», 31 грудня 2016 року в Київській області стався конфлікт між Пашинським і мешканцем Васильківського району Хімікусом, унаслідок якого депутат підстрелив чоловіка.

Після цього Хімікуса поліція зробила ще й винним.