У Катеринівці Луганської області під час ремонту ліній електропередач, пошкоджених внаслідок обстрілу з боку збройних формувань РФ, група саперів виявила та знешкодила “розтяжку” з гранатою.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру Об’єднаних сил на сторінці у Facebook.

“13 березня у селищах Катеринівка та Золоте-4 тривали роботи за заявками підприємств ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” та “Попаснянський РЕМ”. До патрулювання в ході аварійно-відновлювальних робіт на повітряних лініях електропередач були залучені патрулі СММ ОБСЄ з обох сторін та група піротехнічних робіт від підрозділів ЗС України ОТУ “Північ” з метою перевірки на наявність вибухонебезпечних предметів. У Катеринівці групою розмінування було виявлено та знешкоджено “розтяжку” з гранатою Ф-1″, – повідомила українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Після цього працівники Попаснянського РЕМ провели огляд повітряних ліній електропередач, виявили порив між прольотом опор, демонтували їх та замінили на інші, відновивши електроживлення. Також силами цієї ремонтної бригади було виявлено порив на лінії та відновлено електропостачання в Золотому-4.

“Українська сторона СЦКК вкотре закликає окупаційну адміністрацію та збройні формування Російської Федерації дотримуватися встановленого режиму тиші на всій лінії бойового зіткнення та не перешкоджати проведенню запланованих ремонтно-відновлювальних робіт”, – йдеться в повідомленні.

Перш ніж за справу беруться електрики, сапери прибирають «розтяжки»#ООС #операція_ОС_СЦККЗа повідомленнями…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четвер, 14 березня 2019 р.