Про це повідомляє сайт УПЦ

У зустрічі також взяв участь архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Сторони зустрічі обговорили ряд питань, що складають взаємний інтерес.

Керівники «Правого сектору» розповіли Патріарху про діяльність організації та Добровольчого Українського Корпусу, який вже 4 роки захищає Батьківщину від російської агресії на Донбасі, а також про співпрацю «Правого сектору» з Українською Православною Церквою Київського Патріархату у справі захисту волевиявлення православних громад, які прийняли рішення залишити російську Церкву та приєднатися до Київського Патріархату. 

Святійший владика відзначив, що зараз, як ніколи, суспільство повинне бути єдиним в захисті Української Держави. «Росія зброєю Україну захопити не може. І вона намагається збурити українське суспільство зсередини, роз'єднати. Але перед лицем цієї агресії ми всі повинні бути єдиними. Хоч ми і різні політично, але повинні триматись головного - захисту Української Держави» - сказав Предстоятель Київського Патріархату.

Учасники зустрічі обговорили також моральні виклики й загрози, що постають перед українським суспільством.

За духовну і гуманітарну допомогу бійцям-добровольцям Андрій Стемпіцький вручив Патріарху Філарету Орден «Солідарності ДУК ПС» І ст.

Святійший Патріарх побажав присутнім Божої допомоги у захисті Української Держави від російської агресії та благословив на добрі справи на благо України.