До автомобіля підійшов патрульний, аби зробити зауваження водію. Як з’ясувалось, кермувала автівкою жінка, яка одразу наголосила поліцейським, що вони не праві у цій ситуації, згодом виник конфлікт, повідомили у патрульній поліції Івано-Франківська.

«Використовуючи ненормативну лексику, зневажаючи поліцейських та погрожуючи їм звільненням з роботи, водій не виконувала законних вимог патрульних», – зазначили правоохоронці.

Поліцейські склали постанову про порушення ПДР, проте підписувати її жінка відмовилась.

Проте  сама жінка у своєму «Facebook» виклала свою версію подій, зазначивши, що відео не повне і був ще третій поліцейський.

«Буде експертиза та судовий розгляд справи, за рішенням якого працівники поліції вимушені будуть показати повну версію відео», – написала вона.

 

А тепер, шановні любителі бруду , вимушена вас розчарувати ))) очікуваного ШОУ не буде!!! А буде експертиза та судовий р…

Опубліковано Даною Орленко 8 лютого 2016 р.

Нагадаємо, блондинка, яку днями в Києві поліція затримала за парковку її Range Rover на пішохідному переході, виявилася родичкою (швидше за все – дружиною) прокурора ГПУ.

На відео видно, що після затримання жінка в грубій формі відмовилася надавати поліцейським документи на авто і сплатити штраф. Далі правоохоронці забирають жінку в відділення, де вона розтрощила меблі.

Пізніше прес-секретар Київської міської ради Ірина Шкуро на своїй Facebook-сторінці назвала ім'я порушниці – на відео зафіксовано адвокат Світлана Цибуліна.