Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник управління патрульної поліції Львова Антон Пузиревський, інформує кореспондент «Вголосу».

«Усі дорожньо-транспортні пригоди за участю патрульних поділяють на два види: з вини поліцейського і з вини іншого учасника ДТП. Якщо поліцейського не визнали винним в аварії, страхова компанія покриває витрати, пов’язані з ремонтом машини. Загалом у нас є 8 невиїзних машин, що мають серйозні пошкодження. За кожним із цих фактів ДТП проводять перевірку і розслідування в Києві», – пояснив Пузиревський.

Він також додав, що в разі визнання патрульного винним в аварії, стягнути з нього кошти на ремонт автомобіля майже нереально.

«Безумовно, стягнути з патрульного гроші за пошкодження іномарки нереально: йому доведеться три роки працювати без премії. Тому намагаємося частково позбавляти інспектора премії для того, щоби забезпечити хоча б не в повному обсязі ремонт автомобіля», – зазначив керівник.

Водночас Антон Пузиревський назвав заробітну плату поліцейських. За його словами, в середньому ставка патрульного, який працює на вулиці, становить 8 тис. грн.

Як писав «Вголос», у патрульній поліції Львова заявили, що автомобіль «Toyota Prius» не підходить для перевезення правопорушників, а також є дорогим в експлуатації.